Globi

VIDEO/ Pica më e çuditshme që keni parë ndonjëherë, shikoni si "i vihet flaka" dhe më pas pritet me gërshërë

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Pica më e çuditshme që keni parë

Një video e cila është bërë virale në rrjet, tregon "picën bombë" në Kore. 

Një përdorues TikTok-u që e praktikoi tha se është pica e tij e preferuar në Kore dhe se është shumë i kënaqur me prezantimin e saj.

Më konkretisht, pica fshihet brenda një brumi të fryrë që fillimisht ndizet dhe më pas digjet për disa sekonda, e pas kësaj pritet me gërshërë.

Brenda, pica është plot me djathë, disa feta domate sipër dhe brumi është gri. Njerëzit kanë komentuar së tepërmi sa i përket ngjyrës së picës. 

Më poshtë video sesi pritet "pica tollumbace":

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH