Globi

Aktori i famshëm, John Travolta në rolin kryesortë trillerit të KRIMIT "Cash out"

Shkruar nga Liberale

Aktori i famshëm, John Travolta në rolin kryesortë trillerit

Aktori i famshëm, John Travolta luan në filmin thriller të krimit "Cash Out" si një mashtrues profesionist, i cili kthehet në aksion, ndërsa ndërmerr një grabitje të ashpër në Miami.

Mason dhe ekipi i tij "e quajnë dorëheqjen përgjithmonë pas një tradhtie të dyfishtë që do të thotë një përplasje pothuajse me ligjin", thuhet në përmbledhjen e filmit.

"Por kur ai kapet nga plani i çmendur i vëllait të tij më të vogël për të grabitur një bankë, ai tundohet në mashtrimin më të madh që ka bërë ndonjëherë dhe kthehet në mënyrat e tij të vjetra."

Ai luan së bashku me yllin e dashur të "Sex and the City", Kristin Davis, Lucas Haas, reperin Quavo dhe Joel Coen, si dhe Sean Astin. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH