Showbiz

Bota zjen nga lajmi bombë se ka pasur marrëdhënie sek*uale me Will Smith, aktori refuzon të përgjigjet

Shkruar nga Liberale
Bota zjen nga lajmi bombë se ka pasur marrëdhënie sek*uale me

Will Smith është sërish në lajme , këtë herë pas një thashetheme që “shpërtheu si bombë” në Hollywood, se ai u kap duke bërë seks me një mashkull.

Një ish-mik dhe asistent i aktorit, u bë kryefjalë e të martës pas një interviste në të cilën ai pretendonte se kishte parë Smith dhe Duane Martin duke bërë seks. Siç tha ai: “Unë hapa derën e dhomës së zhveshjes së Duane Martin dhe atëherë pashë Duane duke bërë seks para seksit me Will".

Në artikullin e sotëm në Daily Mail thuhet se Martin "refuzon t'i përgjigjet publikisht këtyre thashethemeve, duke i konsideruar ato absurde". Si Will Smith dhe gruaja e tij, Jada Pinkett Smith, kanë mohuar fuqishëm se kjo ka ndodhur, me Jada që tha se planifikojnë të ndërmarrin veprime ligjore, duke i përshkruar pretendimet si të pabaza dhe pjesë të një përpjekjeje për të zhvatur para.

Një përfaqësues i Smith mohoi kategorikisht pretendimin, duke i thënë TMZ: "Kjo histori është tërësisht e fabrikuar dhe pretendimi është kategorikisht i rremë". Sipas të njëjtit burim, ka mundësi që aktori të marrë masa ligjore".

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH