Aktualitet

Bënë kërdinë me vjedhje në Tiranë, arrestohen 4 të rinj

Shkruar nga Liberale
Bënë kërdinë me vjedhje në Tiranë, arrestohen 4

Katër të rinj kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohen për disa vjedhje. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se pas hekurave përfunduan një 23-vjeçar dhe 3 adoleshentë, dy 17-vjeçar dhe një 15-vjeçar.

Mësohet se gjatë natës ata kanë vjedhur një furrë buke dhe një bilardo si dhe tentuan që të vidhnin një bar kafe e një Exchange.

Tashmë 4 të arrestuarit ndodhen në paraburgim, ndërsa akuzohen për disa vjedhje. Një prej tyre madje kishte thyer dhe masën e sigurisë, pasi ishte në arrest shtëpie.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH