Showbiz

Bashkëshortja tregon si u njoh me Elvis Naçin: Kisha emocione pafund

Shkruar nga Liberale
Bashkëshortja tregon si u njoh me Elvis Naçin: Kisha emocione pafund

E ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, bashkëshortja e Elvis Naçit, Fatma ka treguar se si ishte njohur me bashkëshortin e saj. fa

“Elvisi ishte djali i parë që takoja dhe kisha emocione pafund… isha e shoqëruar nga motra ime, sigurisht edhe mamin e kam patur shoqen time më të mirë, vazhdoj ta kem dhe tani shoqen më të ngushtë. Pasi i mora leje asaj dhe ia shpjegova situatën, më dha leje, e kur u takuam Elvisi u kërkoi shoqëruesve tanë që të kalonin në tavolinë më vete. Unë gjatë gjithë kohës isha me sytë ulur dhe vetëm ai fliste, siç e karakterizon edhe sot …”, tha ndër të tjera.

Ajo tregoi se takimi i parë mes tyre ishte bërë më serioz seç ajo priste, kur Elvisi kishte nisur të fliste për një libër që kishte lexuar së fundmi. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH