Aktualitet

Basha takohet me nënën e re demokrate, në takim bashkë me foshnjën

Shkruar nga Liberale
Basha takohet me nënën e re demokrate, në takim bashkë me

Ndër shumë zonja që ishin në takimin e kryetarit të PD, Lulzim Basha, ka tërhequr vëmendjen një grua që kishte marrë më vete edhe karrocën me një fëmijë të vogël.

Basha ka takuar zonjë në fund të takimit dhe ka biseduar për çështje krejt tjera nga ato të politikës së ditës.

Nëna e re: Kam ardhur shtatzënë, tani po vijë me fëmijë

Basha: Si e ka emrin? Sa muajshe është?

Nëna: Megan. Është 5 muajshe

Basha: Qenka sa mbesa ime, vajza e vëllait.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH