Aktualitet

Basha sondazh për Ramën: Cili është dështimi më i madh

Shkruar nga Liberale

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka hapur një sondazh për qeverisjen e Ramës, teksa i pyetu shqiptarët të votojnë për dështimin më të madh të Kryeministrit.

“8 vitet e Ramës në qeverisje janë të mbushura plot me dështime në çdo fushë. Cili është dështimi i tij më i madh? Klikoni linkun e sondazhit (këtu), votoni dhe lini komentet tuaja” shkruan Basha.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH