Aktualitet

Atentati në Vlorë, humb jetën 40-vjeçari

Shkruar nga Liberale
Atentati në Vlorë, humb jetën 40-vjeçari

Një person ka mbetur i vrarë me armë zjarri mesditën e sotme në Vlorë.

Sipas informacioneve policore, mësohet se persona të paidentifikuar kanë qëlluar me armë në drejtim të një makine në lagjen “Hajro Çakërri”.

Si pasojë e të shtënave humbi jetën shoferi, i cili fillimisht mbeti i plagosur por ndërroi jetë në spital. Mësohet se viktima është 40-vjeçari Bledar Biracaj.

Ndërkohë, uniformat blu kanë shkuar në vendngjarje dhe janë vënë në ndjekje të autorit/ëve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH