Aktualitet

Asnjë humbje jete dhe 7 raste të reja në 24 orët e fundit

               Publikuar në : 17:17 - 16/06/21 liberale

Asnjë humbje jete dhe 7 raste të reja në 24 orët e fundit me koronavirus. Ky ka qene bilanci i dhene sot nga Ministria e Shendetesise.

Aktualisht janë 134 pacientë aktivë me Covid19 në vend.

Po marrin trajtim spitalor të specializuar 18 pacientë, nga të cilët 5 pacientë janë në terapi intensive.

Në 24 orët e fundit janë shëruar 9 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve në 129,888 që nga fillimi i epidemisë.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back