Aktualitet

Arrestohet 39-vjeçari në Kurbin, ja çfarë iu gjet

Shkruar nga Liberale
Arrestohet 39-vjeçari në Kurbin, ja çfarë iu gjet

Gjatë kontrolleve specialistët e Seksionit të Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Kurbin arrestuan në një lokal 39-vjeçarin me iniciale M.XH.

39-vjeccari iu gjet dhe sekuestrua në cilësinë e provës materiale, një armë zjarri tip pistoletë, një krehër me 8 fishekë dhe një sasi lëndë narkotike e dyshuar cannabis sativa.

Materialet hetimore iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kurbin, për veprat penale “Armëmbajtje pa leje” dhe “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH