Showbiz

Armina Mevlani: Tropojanët janë njerëz me shpirt të madh, e kam mësuar nga Shkëlzeni dhe fisi i tij

Shkruar nga Liberale

Armina Mevlani ka zhvilluar një bisedë në rrjetet sociale me ndjekësit.

“Je një ndër njerëzit me shpirtin më të bukur. E je nusja më dashuri në Tropojë. Nga Tropoja vjen mesazhi”, i shkruan një nga ndjekësit.

Ndërkohë që Armina i përgjigjet se, tropojanët janë njerëz fantastikë dhe me shpirt të madh, dhe se këtë e ka mësuar falë Shkëlzenit dhe fisi i tij.

“Tropojanët janë fantastik! Njerëz me shpirt të madh. Këtë e kam mësuar dita ditës falë Shkëlzenit dhe fisit të tij”, është shprehur Armina, e cila ka postuar një foto nga dasma, ku shihet me veshje popullore të krahinës. /Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH