Showbiz

Situatë e pakëndshme për Armaldo Kllogjerin në koncert/ Teksa performon në skenë fansat brohorasin emrin e Luizit, ja reagimi i tij

Shkruar nga Liberale
Situatë e pakëndshme për Armaldo Kllogjerin në koncert/

Ish-banori i "Big Brother Vip" Armaldo Kllogjeri i njohur si Maestro, është përballur me një situatë të pakëndueshme teksa performonte në një koncert.

Gjatë kohës që ai këndonte në një moment fansat filluantë të brohorasin emrin e Luiz Ejllit.

Edhe pse Armaldo nuk la të kuptohet që ishte në siklet pasi me të qeshura e kaloi situatën duke i thënë publikut “bërtisni më fortë”.

Kujtojmë që Kllogjeri është shprehur në intervista se me Luizin nuk ka një marrëdhënie të mirë dhe as që flasin bashkë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH