Showbiz

Arbenita ndryshon modelin e flokëve, ja si duket me lukun e ri

Shkruar nga Liberale

Modelja e njohur Arbenita Ismajli ka postuar disa fotografi në “instastory” ku duket se nëpërmjet aplikacioneve modifikuese ka provuar trendin e flokëve super të shkurtra.

Fotot të cilat ia ka dërguar një mikeshë, tregojnë Arbenitën me 3 modele të ndryshme flokësh, por sërish duket një super yll.

             

Kujtojmë se kjo periudhë nuk është më e mira për modelen. Ajo është në gjyq me ish-bashkëshortin e saj, Feron, i cili akuzohet për dhunë në familje.

Fero sapo është liruar nga burgu, pasi pak kohë më parë dhunoi dhe kërcënoi Arbenitën se do e vriste nëse do i merrte vajzën.

Tashmë çështja mes tyre do zgjidhet nga gjykata!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH