Showbiz

Almeda tregon shqetësimin që ka në ditët e fundit të shtatzënisë

Shkruar nga Liberale
Almeda tregon shqetësimin që ka në ditët e fundit të

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë.

Almeda ka treguar se ditët e fundit të shtatzënisë kanë qenë një sfidë për të pasi po vuan nga pagjumësia.

Ajo tregon se trupi po e përgatit për t’u mësuar me pagjumësinë pas lindjes dhe e njejta gjë i ka ndodhur edhe ne Efehanin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH