Showbiz

Albano ofendoi Alban Ramosajn, Albërie Hadergjonaj i kujton Kodin Penal: Kërko falje publike ose…

Shkruar nga Liberale
Albano ofendoi Alban Ramosajn, Albërie Hadergjonaj i kujton Kodin Penal:

Aktori i humorit Albano Bogdo e ka nisur sezonin e ri me një emision të tijin, “Albano Show”, por që në startin e puntatës së parë është ndeshur me kritika, për shkak të disa deklaratave ofenduese që ai ka bërë ndaj Alban Ramosajt.

Teksa po ironizonte largimin nga muzika të Alban Ramosajt dhe Feros, Bogdo e prezantoi Albanin si ‘ai tipi që i *** motrën Donaldi në Big Brother’.

Nëpër komente të shumta në videot që po qarkullojnë, shihet se një pjesë e kanë pëlqyer këtë pozicion të ri të Albanos, ndërsa të tjerë e kanë dënuar për “batutat” e tepruara që ka bërë.

Por që në hapje të puntatës së parë ai sqaron se ky është emisioni i tij dhe thotë çfarë të dojë. Pas këtyre ofendimeve ka ardhur edhe një reagim nga Beatrix Ramosaj. Në tik tok po qarkullon një video ku Triksa dëgjohet të thotë në një dublim zëri: “Ti po flet për mua? As nuk më intereson fare”.

Për këtë ka reaguar edhe Albërie Hadergjonaj, e cila e ka cilësuar moderatorin/aktorin si një humbës.

“More djalë i patalentuar mos u mundo të marrësh famë nga të tjerët. Ti bën mirë të kërkosh falje publike për sajesa dhe fjalor të turpshëm. Po për prishjen e imazhit besoj e di që ka edhe nen në Kodin Penal të Shqipërisë. Në këtë rast ti bashkë me Tv veni mend. Krijo identitet se kështu je për të ardhur keq. Alban Ramosaj ka disa statuja floriri që nuk i njollos dot. Merru me jetën tënde”, shkruan Albërie, e cila është tezja e Alban dhe Beatrix Ramosaj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH