Aktualitet

Aksidentet në Fushë-Labinot të Elbasanit, furgoni përmbyset në mes të rrugës

Shkruar nga Liberale
Aksidentet në Fushë-Labinot të Elbasanit, furgoni përmbyset

Një aksident i rëndë është shënuar në Fushë-Labinot të Elbasanit.

Në pamjet e siguruara, shihet se si një furgon mallrash, ngjyrë i bardhë është përmbysur në anë të rrugës. Paraprakisht mësohet se është plagosur drejtuesi i mjetit, ndërsa gjendja e tij shëndetësore nuk bëhet e ditur.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe si pasojë e aksidentit, janë regjistruar radhë të gjata trafiku.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH