Aktualitet

Aksident te Rruga e Kavajës, makina del nga rruga dhe hipën mbi trafikndarëse

Shkruar nga Liberale
Aksident te Rruga e Kavajës, makina del nga rruga dhe hipën mbi

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë, tek Rruga e Kavajës, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar mbi trafikndarëse.

Raportohet se mjeti ka përplasur dhe semaforin, i cili është të shkatërruar dhe ka rënë në tokë.

Burime bëjnë me dije se si pasojë e aksidentit nuk ka dëme në njerëz.

Në vendngjarje policia për të zbardhur rrethanat e ngjarjes por edhe për të sistemuar qarkullimin e mjeteve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH