Aktualitet

Aksident në Durrës, plagosen shoferët dhe pasagjerja

Shkruar nga Liberale
Aksident në Durrës, plagosen shoferët dhe pasagjerja

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Durrës, ku kanë mbetur të plagosur tre persona.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në lagjen nr.13 Durrës.

Mësohet se, një automjet me drejtues shtetasin M. Q., 25 vjeç, ka përplasur automjetin me drejtues shtetasin F. S., 29 vjeç.

Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar dy drejtuesit e automjeteve dhe pasagjerja shtetësia V. B., 23 vjeçe, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH