Showbiz

“Ajo po vjen së shpejti”, çfarë po paralajmëron Fjolla Morina?

Shkruar nga Liberale

Dy javë më parë këngëtarja e njohur Fjolla Morina doli nga spitali ku ishte shtruar si pasojë e gjendjes së rënduar mendore.

Mirëpo pas kujdesit të mjekësve gjendja e saj shëndetësore është përmirësuar dhe mesa duket artistja do t’i rithehet sërish muzikës.

Lajmi e ka bërë të ditur vetë Fjolla teksa ka ripostuar në InstaStory një foto me mikun e saj të ngushtë Mani Manardi.

“Ajo po vjen së shpejti”– ka shkruar shoku i artistes krahas fotos.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH