Aktualitet

Shkoi për të peshkuar, kosovari bie në ujërat e lumit Buna, nisin kërkimet për gjetjen e tij

Shkruar nga Liberale
Shkoi për të peshkuar, kosovari bie në ujërat e lumit Buna,

Një 65-vjeçar nga Kosova dyshohet se ka rënë aksidentalisht në ujërat e lumit Buna.

Sipas informacioneve të Policisë, ky shtetas, rreth orës 11:50, kishte shkuar për të peshkuar në bregun e lumit Buna dhe ka rrëshqitur aksidentalisht, duke rënë në ujë.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po vijojnë kërkimet për gjetjen e trupit të 65-vjeçarit,  në bashkëpunim me polumbarët e Repartit “RENEA”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH