Showbiz

Olta Gixhari në pritje të ëmbël? Fotot dhe gjesti i aktores që ngritën dyshime

Shkruar nga Liberale

Olta Gixhari në pritje të ëmbël? Ndjekësit kanë aluduar se aktorja mund të jetë shtatzënë, pas fotove që kanë qarkulluar në rrjet.

Dyshimet për këtë, janë shtuar pasi së fundmi aktorja ka udhëtuar drejt Valencias, ku tha se ka kryer disa analiza rutinë.

Por dyshimet janë shtuar edhe nga fakti që aktorja ka pozuar me rroba të gjera.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH