Showbiz

Zyrtarizoi lidhjen me Frrokun, si reagoi ish-bashkëshorti Rudinës?

Shkruar nga Liberale

Ditën e djeshme, Rudina Dembacaj zyrtarizoi lidhjen e saj me Mark Frrokun duke postuar disa foto në "Instagram".

“E di qe e donit te gjithe, por e kam per vete…ekskluziven. Per te gjithe ju dashamires dhe jo, e dua si partner ne jete dhe ne biznes… Vit te mbare, me shume dashuri Mark dhe Rudi!”, shkruante Rudina.

Ndërkohë ka reaguar edhe ish-bashkëshorti i saj Aleksi i cili ka postuar në Instastory një shprehje ku shkruhet: “Një ditë do them le të shkojë gjithçka në djall dhe do lë djajtë ta luajnë lojën”. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH