Showbiz

“Zemra plot...", ja urimi i ëmbël që u bën Amarda Toska fëmijëve të saj në ditën e parë të shkollës

Shkruar nga Liberale
“Zemra plot...", ja urimi i ëmbël që u bën Amarda

Fëmijët e çiftit të njohur shqiptar Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi, Joeli dhe Sia ditën e sotme kanë filluar vitin e ri shkollor.

Teksa ka postuar në Instagram një foto të familjes së bashkuar, Ami ka gjetur fjalët më të bukura për ti uruar të vegjlit e saj në ditën e parë të shkollës.

“Zemra plot kur ju shoh të rriteni… Suksese të gjithë fëmijëve që fillojnë sot udhëtimin e bukur në kopështe e shkolla!”– ka shkuar Ami.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH