Aktualitet

Yuri Kim takon Bashën në selinë e PD-së

               Publikuar në : 13:02 - 30/07/21 liberale

Ambasadorja e SHBA në vendin tonë, Yuri Kim pritet të zhvillojë një takim me Lulzim Bashën.

Takimi është parashikuar të zhvillohet në orën 13:00.

Kim mësohet se do të shkojë vetë në selinë e PD për të biseduar me liderin e opozitës, por ende nuk është zbuluar asnjë detaj mbi temën e diskutimit.

Takimi vjen pas ndryshimeve dhe zhvillimeve që kanë ndodhur së fundmi brenda PD-së.

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back