Horoskop

Yjet dhe dashuria/ Pse ju do, sipas shenjave të Horoskopit

Shkruar nga Liberale
Yjet dhe dashuria/ Pse ju do, sipas shenjave të Horoskopit

Dashi ju dëshiron për të gjitha gjërat që ju bëjnë një “djalë të keq”.

Demi ju dëshiron për estetikën tuaj.

Binjakët ju duan për anën tuaj kaotike.

Gaforrja për të metat që ai mendon se mund të rregullojë.

Luani ju dëshiron për reputacionin tuaj.

Virgjëresha ju do sepse jeni të pjekur emocionalisht.

Peshorja ju dëshiron për imazhin që ka krijuar në mendjen e tij për ju.

Akrepi ju dëshiron për atë që keni të përbashkët.

Shigjetari ju do sepse keni shumë njohuri.

Bricjapi për stabilitetin tuaj emocional.

Ujori ju dëshiron për mendjen tuaj.

Peshqit duke qenë kaq Peshqit, ju duan për vibet tuaja.

Poll
SHQIPENGLISH