Aktualitet

Vrasja e Hekuran Billës, ja çfarë vendosi Apeli për Sebastjan Malin

               Publikuar në : 12:31 - 07/07/20 liberale

Gjykata e Apelit ka lënë në burg Sebastjan Malin, i dyshuar si bashkëpunëtor në vrasjen e biznesmenit Hekuran Billa.

Apeli ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për Malin i dyshuar si bashkëpunëtor i Viktor Markut.

Kujtojmë se Viktor Marku, Sebastjan Mali, Adjola Lakra dhe Gjekson (Petrit) Pusi janë arrestuar për vrasjen e 40-vjeçarit. /Gazeta Liberale

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back