Globi

Video tronditëse/ Vajza e vogël me komardare vetëm në mes të detit

Shkruar nga Liberale
Video tronditëse/ Vajza e vogël me komardare vetëm në mes

Rojet bregdetare greke u habitën kur panë në mes të detit një komardare me një fëmijë 4 vjeç në të. Ngjarja ka ndodhur të hënën në mëngjes në Rio-Antirrio.

Për fat të mirë vajza e cila mesa duket i kishte shpëtuar kontrollit të prindërve, u shpëtua nga rojet bregdetare.

Rryma e kishte çuar komardaren me vajzën e vogël në të rreth 500 metra larg nga bregu.

Videoja tronditëse po bën xhiron në rrjetet sociale dhe po merr shumë reagime, dhe pyetja që të gjithë ngrenë është: Po prindërit ku ishin? /Gazeta Liberale

https://www.facebook.com/RTVOra/videos/628916844425019

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH