Life Style

Video/ Ja kur do nisë emisioni i Bora Zemanit dhe Jonida Maliqit

               Publikuar në : 15:09 - 21/10/19 liberale

Moderatorja Bora Zemani, këngëtarja Jonida Maliqi dhe stilisti Ardi Asllani do të sjellin shumë shpejt emisionin me titull “Albanian Designers Competition”.

Ditën e sotme Jonida ka publikuar promon e emisionit dhe ka zbuluar edhe datën e nisjes që do të jetë në 1 nëntor.

Nga promo shihet se do të ketë edhe të ftuar si, Olti Curri, Niko Komani, Agnesa Vuthaj etj.

Emisioni do të transmetohet në Living HD të platformës Tring. /Gazeta Liberale

 

View this post on Instagram

 

Shihemi me date 1 Nentor ne @tring_albania @living_albania se bashku me @borazemani @ardiasllani @jonipeci_store ❤️❤️❤️

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

Tags: , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back