Showbiz

Video/ Filmi vizatimor që parashikoi aksidentin e Kobi Brajant

Shkruar nga Liberale
Video/ Filmi vizatimor që parashikoi aksidentin e Kobi Brajant

Ndërkohë që e gjithë bota po flet për vdeken e basketbollistit Kobi Brajant, po dalin edhe detaje të çuditshme për një vdekje të paralajmëruar.

Ditën e sotme në media kanë qarkulluar disa parashikime të këtij aksidenti, teksa më parë u përhap një postim në Twiter, i cili ishte shpërndarë në 13 nëntor 2012 ku parashikohej vdekja e Brajant me helikopter.

Një tjetër video që po bën bujë në “Twitter” është ajo e filmit vizatimor “Legends of Chamberlain Heights” i transmetuar nga “Comedy Central”, që gjithashtu parashikon vdekjen e Kobi Brajant në një përplasje me helikopter.

Episodi i këtij filmi vizatimor u quajt “Fundi i ditëve” dhe u shfaq më 16 nëntor të vitit 2016 teksa Kobe paraqitet me dy trofe në duar pas përplasjes me helikopterin e tij.

https://youtu.be/QuugtWvJE6I?t=72

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH