Aktualitet

Ngjarje tragjike në Koplik , 18 vjeçarja pi fotoksinë, humb jetën në spital

Shkruar nga Liberale
Ngjarje tragjike në Koplik , 18 vjeçarja pi fotoksinë, humb

Një ngjarje tragjike raportohet se ka ndodhur në qarkun e Shkodrës.

Sipas policisë së këtij qarku, mesditën e sotme, shtetasja E. R., 18 vjeçe, banuese në Koplik, dyshohet se ka pirë fostoksinë, e cila u dërgua menjëherë në spital për ndihmë mjekësore, por rreth orës 17:00, ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor  të kësaj ngjarjeje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH