Aktualitet

Tabaku publikon videon e Ramës: Në 7 vite asnjë premtim i mbajtur

               Publikuar në : 20:53 - 20/06/20 liberale

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka publikuar një video premtimin e bërë nga kryeministri Edi rama në vitin 2013, teksa e shoqëron me një raport të Eurostat që tregon gjendjen e vështirë ekonomike në Shqipëri.

Në postimin e saj në Facebook, Tabaku shprehet se Rama ka zhytur në varfëri dhe papunësi Shqipërinë dhe të vërtetën nuk mund ta fshehë asnjë propagandë.

Postimi i plotë:

Premtimet e pambajtura dhe gënjeshtrat e përditshme kanë shoqëruar çdo ditë Edi Ramën në 7 vitet e keqqeverisjes së tij. RAMAVIRUSI ka zhytur në varfëri dhe papunësi Shqipërinë. Vendi më i varfër në rajon që drejtohet nga Gënjeshtari më i madh në rajon! Asnjë formë propagande nuk mund ta fshehë të vërtetën 👇

Premtimet e pambajtura dhe gënjeshtrat e përditshme kanë shoqëruar çdo ditë Edi Ramën në 7 vitet e keqqeverisjes së tij.RAMAVIRUSI ka zhytur në varfëri dhe papunësi Shqipërinë. Vendi më i varfër në rajon që drejtohet nga Gënjeshtari më i madh në rajon! Asnjë formë propagande nuk mund ta fshehë të vërtetën 👇

Gepostet von Jorida Tabaku am Samstag, 20. Juni 2020

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back