Sociale

Tiranë–Madrid, çdo të martë, të enjte dhe të dielë! Hapet linja direkte ajrore

Shkruar nga Liberale

Tiranë–Madrid, çdo të martë, të enjte dhe

Hapet linja e re direkte mes shtetit tonë dhe Spanjës. Tashme do të jenë fluturimet direkte Tiranë–Madrid.

“152 pasagjerët e parë zbritën në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës, me linjën e re direkte të fluturimeve Spanjë-Shqipëri të kompanisë spanjolle të flamurit.

Çdo të martë, të enjte e të diel nga Madridi në Tiranë dhe anasjelltas, me një kapacitet rreth 30 mijë pasagjerë për sezonin veror, #IBERIA do të ofrojë më shumë mundësi për vizitorët spanjollë, që janë ndër grupet e turistëve me rritjen më të shpejtë dhe e vizitojnë Shqipërinë gjatë gjithë vitit”- shkruan Erion Veliaj.

Tiranë–Madrid, çdo të martë, të enjte dhe

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH