Kronikë

Zjarr i madh në Burrel, kërkohet ndihma e zjarrfikësve

Shkruar nga Liberale

Zjarr i madh në Burrel, kërkohet ndihma e zjarrfikësve

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë mbrëmjen e sotme në Burrel.

Bëhet me dije se në repartin e Burrelit janë përhapur flakë zjarri. Banorët ndihen të rrezikuar dhe kanë njoftuar menjëherë shërbimet zjarrfikëse.

Nuk dihen ende rrethanat e përhapjes së flakëve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH