Kronikë

Burrë e grua ushtrojnë dhunë ndaj njëri-tjetrit në Peqin, policia nis hetimet

Shkruar nga Liberale
Burrë e grua ushtrojnë dhunë ndaj njëri-tjetrit në

 

Policia po hetin një rast të rrallë dhune në Peqin.

Një çift bashkëshortësh dhunuan fizikisht njëri-tjetrin, sipas policisë për motive të dobëta.

Për pasojë, autoritetet pas denoncimit nisën hetimet ndaj tyre, në gjendje të lirë.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Peqin referuan materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin F. B., 40 vjeç dhe për bashkëshorten e tij, shtetasen H. B., banuese në Peqin, pasi kanë ushtruar dhunë ndaj njëri-tjetrit, për motive të dobëta”, tha policia në njoftim.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH