Aktualitet

"300 euro një operacion", dalin bisedat në whatsapp mes mjekëve, si i planifikonin pushimet jashtë vendit

Shkruar nga Liberale

"300 euro një operacion", dalin bisedat në whatsapp mes

Zbardhen të tjera biseda mes dy mjekëve të spitalit Onkologjik, të cilët flasin për operacionet dhe çfarë do të bëjnë me paratë që do të marrin prej pacientëve, si dhe planet për pushime jashtë vendit me paratë e siguruara.

Bëhet me dije se në dosje janë të bashkangjitura dhe pjesë nga biseda mes doktorëve.

Pjesë nga bisedat në whatsapp:

-Kap pushimet e tjera tani 

-Dr Ami Rea: këtu e një vit, të jemi mirë
-Personi: Shih ndonjë Tajlandë tani 
-Dr. Ami Rea: Po pse jo

Bisede tjetër ( Nuk identifikohet se kush jane) 

-Hë mi se nuk shkon shumë
-1500 euro, 5 operacione i kap brenda javësh ti
-hahahah cfarë llogarie 

-Kirurg më di ti mua, ku e ke bërë matematikën ti vëlla

-5 x 5 sa bëjnë

hahahah.. Llogarita 300 euro operacionin jo 500
po lale po. për një javë bëhesh për Maldive ti atëherë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH