Aktualitet

Shpërthim me TRITOL pranë lokalit në Razëm, informacionet e para

Shkruar nga Liberale

Shpërthim me TRITOL pranë lokalit në Razëm, informacionet e

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në afërsi të një lokali në Shkodër. 

Policia bën me dije se rreth orës 08:50, në fshatin Razëm, dyshohet se është hedhur lëndë plasëse tek reklama, në afërsi të lokalit.

Fatmirësisht nuk ka lëndime në njerëz, ndërsa grupi hetimor po kryen veprimet në vendngjarje, për sigurimin e provave, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Malësi e Madhe/Informacion paraprak:

Rreth orës 08:50, në fshatin Razëm, dyshohet se është hedhur lëndë plasëse tek reklama, në afërsi të lokalit të shtetasit F. S. Si pasojë e shpërthimit të saj janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po kryen veprimet në vendngjarje, për sigurimin e provave, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH