Aktualitet

I hapi llogari false në Instagram dhe snapchat 21 vjeçares, e pëson keq i riu nga Tepelena

Shkruar nga Liberale

I hapi llogari false në Instagram dhe snapchat 21 vjeçares, e

Një 30-vjeçar në Tepelenë i ka hapur llogari false në rrjetet sociale një vajze 21-vjeçare.

Pas kallëzimit nga e reja, policia bën me dije se ka nisur hetimi në gjendje të lirë ndaj R. N., 30 vjeç, banues në Tepelenë, pasi dyshohet se ka hapur llogari false në rrjetet sociale Instagram dhe Snapchat, duke i dëmtuar imazhin 21-vjeçares.

“Seksioni për Hetimin e Krimeve Kibernetike referoi materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin R. N., 30 vjeç, banues në Tepelenë, pasi dyshohet se ka hapur llogari false në rrjetet sociale instagram dhe snapchat, duke i dëmtuar imazhin një 21-vjeçareje”-njofton policia.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH