Aktualitet

ÇFARË PO NDODH? Policia dhe Operacionalja aksion “blic” në Nikël të Fushë-Krujës

Shkruar nga Liberale

ÇFARË PO NDODH? Policia dhe Operacionalja aksion

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë, Forcat Operacionale nga Drejtoria e Policisë Tiranë kanë zbarkuar në disa zona të Fushë-Krujës.

Paraprakisht bëhet me dije se operacioni është duke u zhvilluar në Nikël dhe zonat përreth.

Në fokus janë personat e shpallur në kërkim dhe ata që posedojnë lëndë narkotike. Deri më tani policia nuk njofton për persona të arrestuar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH