Aktualitet

Shërimi i Dhimitër Krajës nga koronavirusi, reagon Rama

Shkruar nga Liberale
Shërimi i Dhimitër Krajës nga koronavirusi, reagon Rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shërimit nga koronavirusit të mjekut të njohur, Dhimitër Kraja. Lajmin për shërimin e tij e dha ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

Mesazhi i Ramës:

?LAJM I MIRË NGA SPITALI INFEKTIV:

SAPO KA DALË I SHËRUAR PROF. DHIMITËR KRAJA, I CILI SI PENSIONIST IU PËRGJIGJ I PARI APELIT PËR T’U ANGAZHUAR NË VIJËN E ZJARRIT DHE U PLAGOS NGA ARMIKU…

JETË TË GJATË PROFESOR?

#Heronj??

#Respekt? /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH