Aktualitet

Rrëshqet dheu nga ana e malit, zë një makinë poshtë

Shkruar nga Liberale
Rrëshqet dheu nga ana e malit, zë një makinë poshtë

Mesditen e sotme në aksin rrugor Bukmirë-Rrëshen ka rrëshqitur një masiv dheu nga ana e malit kur për pasojë dy persona që kanë qenë brenda makinës kanë shpëtuar mrekullisht.

Gjatë rrugës shoferi ka hasur pengesa nga rënia e gurëve dhe është ulur për t’i larguar, dhe më pas një masiv dheu ka rrëshqitur nga ana e malit duke zënë poshtë makinën me të cilën ata po udhëtonin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH