Showbiz

Roza Lati zbulon detaje nga kënga e saj e parë

Shkruar nga Liberale
Roza Lati zbulon detaje nga kënga e saj e parë

Moderatorja Roza Lati prej kohësh ka shprehur deshirën për t’u përfshirë në industrinë muzikore dhe duket se shumë shpejt do të vjië dhe kënga e saj e parë.

Së fundmi, Roza ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj dhe dikush e ka pyetur se kur do të dalë kënga e parë.

Moderatorja ka zbuluar se ka dëshirë që këtë projekt muzikor ta publikojë gjatë muajve të verës dhe shprehet e bindur se do ju pëlqejë të gjithëve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH