Showbiz

Roberto Benigni nderohet me Luanin e Artë!

Shkruar nga Liberale
Roberto Benigni nderohet me Luanin e Artë!

Roberto Benigni mori "Luanin e Artë" për karrierën e tij dhe të gjitha meritat sipas tij i ka bashëshortja Nikoleta.

"Mendova se meritoja një kotele dhe në vend të kësaj ata më dhanë një luan, vetëm mua. Nuk ia dedikoj "Luanin e Artë" Nikoletës, por është i saji. Unë po marr bishtin, ndërsa krahët janë për ty, talenti, misteri, tërheqja dhe feminiliteti. Ti sjell dritë, dashuri me shikim të parë, madje me shikim të përjetshëm.", u shpreh ai.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH