Aktualitet

Rama apel kontrollorëve: Koha e rrumpallës ka vdekur

               Publikuar në : 20:41 - 07/04/21 liberale

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për protestën e kontrollorëve të Rinasit.

Në një postim në twiter, Rama iu bën apel që të ndahen nga ata që i futën në ktë lojë të cmendur zjarri dhe i paralajmëron, se ata që nuk kthehen në punë të enjten, nuk do të gjejnë më vend në Albcontrol.

“Apel për kontrollorët e Rinasit: Ndahuni nga ata që ju futën në këtë lojë të çmendur me zjarrin! Braktisini në rrugën e tyre qorre organizatorët e kallzuar penalisht! Kush nuk kthehet në punë nesër, nuk do gjejë më vend në Albcontrol. Koha e Rrumpallës ka vdekur dhe nuk kthehet!“, shkruan Rama.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back