Showbiz

Publikohen fotot nga dasma e Justin Bieber, shihni si duket nusja

Shkruar nga Liberale
Publikohen fotot nga dasma e Justin Bieber, shihni si duket nusja

Një javë më parë, Hailey dhe Justin Bieber kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.  Dasma u mbajt sekret, por paparacët arritën të kapnin shumë pak foto nga dita më e bukur e çiftit.

Por më në fund ditën e sotme Hailey Bieber ka ndarë me fansat fotot nga martesa duke i mahnitur të gjithë.

Hailey shfaqet e veshur me një fustan përrallor, në vellon e të cilit shkruhet: "Derisa vdekja të na ndajë".

"E hëna e kaluar ishte dita më speciale e jetës time", shkruan Hailey e cila duket shumë elegante me fustanin e bardhë./Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1091074,1091073,1091072,1091071,1091075"]

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH