Aktualitet

Plagoset një person në Vlorë

Shkruar nga Liberale

Një ngjarje e ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në qytetin e Vlorës.

Mësohet se një person është plagosur dhe ndodhet në spital. Ngjarja ka ndodhur në një lokal pranë gjimnazit "Ali Demi".

Policia ndërkohë po 'kreh' zonën për kapjen e autorit. Nuk dihen ende detaje mbi gjendjen e të plagosurit dhe motivet e ngjarjes.

Pritet informacioni zyrtar nga Policia.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH