Showbiz

"Për dore do të kem gjithë jetën", shoqja e saj feston ditëlindjen, ja urimi i veçantë që i bën Bora Zemani

Shkruar nga Liberale

Pavarësisht se kohët e fundit u përfol për një krisje të shoqërisë, Bora dhe Semi vijojnë t’ia mbajnë fort dorën njëra-tjetrës, duke vërtetuar dashurinë që kanë mes tyre.

Ditën e djeshme, Semi Jaupaj ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të dhe sigurisht nuk ka munguar një urim nga mikesha e saj e zemrës, Bora.

“Eshtë ditëlindje e motrës sime sot. Semi të dua shumë dhe kështu, për dore do të kem gjithë jetën. Je më e mirë dhe meriton të kesh çdo të mirë”, ka shkruar mbrëmjen e kaluar Bora, në postimin e bërë në “Instastory”, ku shfaqet fotografia e dy bukurosheve të kapura për dore, teksa janë kthyer me kurriz nga kamera.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH