Aktualitet

Opozita kërkon mbledhjen e Këshillit Politik

               Publikuar në : 20:33 - 21/09/20 liberale

Përfaqësuesit e Partisë Demokratike dhe të Lëvizjes Socialiste për Integrim kanë kërkuar që ditën e nesërme të zhvillohet një mbledhje e Këshillit Politik.

Oerd Bylykbashi i PD-së dhe Petrit Vasili i LSI-së kanë propozuar që takimi, në vijim të asaj të ditës së premte, të fillojë në orën 12:00.

Më herët, edhe bashkëkryetarja e Komisionit për Reformën Zgjedhor kërkoi që Këshilli Politik të mblidhet ditën e nesërme.

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back