Showbiz

"Nuk e merrni me mend se ça do bëhet"/ Luizi sjell bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar?

Shkruar nga Liberale

Luiz Ejlli është përfolur mjaft kohë e fundit dhe ka shprehur dëshirë të madhe për bashkëpunimet që do ti zhvillojë me reperat e njohur shqiptar. Kjo gjë është pritur mjaft mirë edhe nga ana e tyre.

Në storyn e fundit Luizi ka hedhur një foto me reperin e njohur kosovar, Ghetto Geasy dhe ka shkruar: "Nuk e merrni me mend se ça do bëhet".

Ngelet për tu parë nëse dyshja e njohur do të sjellin një bashkëpunim së bashku./Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH