Showbiz

Nis debati mes Kiarës dhe Luizit: Mos bërtit, kur të mësosh të flasësh lehtë, hajde flasim

Shkruar nga Liberale
Nis debati mes Kiarës dhe Luizit: Mos bërtit, kur të mësosh

Mënyra e komunikimit mes Kiarës dhe Luizit u kthye në një temë debati për ta.

Luizi i kërkoi Kiarës që t’i flasë mirë duke i thënë të ulte tonin e zërit.

Kiara ishte duke i shpjeguar diskutimin që ata patën në mëngjes mes njëri-tjetrit. Ai i tha që mos të bërtiste dhe të shkonte të fliste me të atëherë kur ajo të mësojë të flasë.

Kiara: ‘Mendova se të kishte mbetur hatri nga ajo që të thashë dje, me gërhimën dhe më the në mëngjes jam pa gjumë’.

Luizi: ‘Mos bërtit, kur të mësosh të flasësh lehtë, hajde flasim. Mëso të flasësh!’

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH