Showbiz

Nga veshja e çuditshme e Sam Smith te sensualiteti i Bebe Rexhës, si u veshën VIP-at në Grammy 2023

Shkruar nga Liberale
Nga veshja e çuditshme e Sam Smith te sensualiteti i Bebe Rexhës, si

Mbrëmjen e së dielës, u mbajtën çmimet Grammy në Los Angeles. Çmimet Grammy, i dyti nga tre çmimet e mëdha muzikore në SHBA (midis American Music Aëards që mbahet në vjeshtë dhe Billboard Music Awards në pranverë), ka të njëjtin nivel si Oscars, Emmys dhe Tony.

E sigurisht ato që ranë në sy edhe në këtë edicion të 65-të të çmimeve ishin veshjet e personazheve VIP.

Nga veshjet e çuditshme e Sam Smith dhe Harry Styles, deri te fustanet elegante të Taylor Swift dhe Bebe Rexha më poshtë keni disa pamje nga tapeti i kuq.

[gallery columns="1" size="full" ids="1326038,1326039,1326040,1326041,1326042,1326043,1326044,1326045,1326046,1326047,1326048"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH